Olimpia Lewin Brzeski - strona oficjalna

Strona klubowa

Losowa galeria

Olimpia Lewin Brzeski - Stal Brzeg
Ładowanie...

Logowanie

Kalendarium

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

28

08-2019

środa

29

08-2019

czwartek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 106, wczoraj: 271
ogółem: 2 024 949

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112
1. Olimpia II Lewin Brzeski XXX - - - - - - - - - - -
2. Zryw Szydłowice - XXX - - - - - - - - - -
3. LZS Skarbimierz - - XXX - - - - - - - - -
4. LZS Żłobizna - - - XXX - - - - - - - -
5. Skorpion Lubsza - - - - XXX - - - - - - -
6. LZS Pawłów (k. Brzegu) - - - - - XXX - - - - - -
7. LZS Zwanowice - - - - - - XXX - - - - -
8. Pogoń II ŁosiówJanów - - - - - - - XXX - - - -
9. LZS KruszynaPrędocin - - - - - - - - XXX - - -
10. Błękitni Przecza - - - - - - - - - XXX - -
11. LZS Łukowice Brzeskie - - - - - - - - - - XXX -
12. LKS Stobrawa-Stare Kolnie - - - - - - - - - - - XXX

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Chemik Kędzierzyn KoźleOlimpia Lewin Brzeski
Chemik Kędzierzyn Koźle 2:2 Olimpia Lewin Brzeski
2014-04-19, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
LZS Starowice - MKS Gogolin
GLKS Kietrz - Stal Brzeg
Sparta Paczków - Małapanew Ozimek
Otmęt Krapkowice - Naprzód Jemielnica
TOR Dobrzeń Wielki - Chemik Kędzierzyn Koźle
Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno
Orzeł Źlinice - Śląsk Łubniany
Pogoń Prudnik - Skalnik Gracze

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
MKS Gogolin 2:0 Skalnik Gracze
Śląsk Łubniany 3:1 Pogoń Prudnik
OKS Olesno 2:2 Orzeł Źlinice
Chemik Kędzierzyn Koźle 2:2 Olimpia Lewin Brzeski
Naprzód Jemielnica 1:4 TOR Dobrzeń Wielki
Małapanew Ozimek 7:0 Otmęt Krapkowice
Stal Brzeg 1:1 Sparta Paczków
LZS Starowice 2:1 GLKS Kietrz

Statystyki drużyny