Olimpia Lewin Brzeski - strona oficjalna

Strona klubowa

Losowa galeria

Puchar Polski (druga drużyna): Olimpia - Przylesie
Ładowanie...

Logowanie

Kalendarium

24

09-2020

czwartek

25

09-2020

pi±tek

26

09-2020

sobota

27

09-2020

niedziela

28

09-2020

pon.

29

09-2020

wtorek

30

09-2020

¶roda

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 go¶ci

dzisiaj: 38, wczoraj: 372
ogółem: 2 232 190

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112
1. Olimpia Lewin Brzeski (juniorzy) XXX - - - - - - - - - - -
2. Czarni Korfantów - XXX - - - - - - - - - -
3. GKS Grodków - - XXX - - - - - - - - -
4. KS Skarbimierz - - - XXX - - - - - - - -
5. LZS Jędrzychów - - - - XXX - - - - - - -
6. LZS Kałków - - - - - XXX - - - - - -
7. LZS Meszno - - - - - - XXX - - - - -
8. LZS Trzeboszowice - - - - - - - XXX - - - -
9. Polonia Nysa - - - - - - - - XXX - - -
10. Sokół Niemodlin - - - - - - - - - XXX - -
11. Unia Głuchołazy - - - - - - - - - - XXX -
12. Victoria Dobrzyń - - - - - - - - - - - XXX

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Chemik Kędzierzyn KoĽleOlimpia Lewin Brzeski
Chemik Kędzierzyn KoĽle 2:2 Olimpia Lewin Brzeski
2014-04-19, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
LZS Starowice - MKS Gogolin
GLKS Kietrz - Stal Brzeg
Sparta Paczków - Małapanew Ozimek
Otmęt Krapkowice - Naprzód Jemielnica
TOR Dobrzeń Wielki - Chemik Kędzierzyn KoĽle
Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno
Orzeł ¬linice - ¦l±sk Łubniany
Pogoń Prudnik - Skalnik Gracze

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
MKS Gogolin 2:0 Skalnik Gracze
¦l±sk Łubniany 3:1 Pogoń Prudnik
OKS Olesno 2:2 Orzeł ¬linice
Chemik Kędzierzyn KoĽle 2:2 Olimpia Lewin Brzeski
Naprzód Jemielnica 1:4 TOR Dobrzeń Wielki
Małapanew Ozimek 7:0 Otmęt Krapkowice
Stal Brzeg 1:1 Sparta Paczków
LZS Starowice 2:1 GLKS Kietrz

Statystyki drużyny